Witamy Państwa serdecznie na naszej witrynie , firmy - ,,DREWGALL”  !!!
 Jesteśmy firmą produkcyjną z Podhala  o kilkudziesięcioletnich tradycjach .
 Nasza firma ma głownie na celu wyposażyć  :karczmy regionalne, restauracje  w oryginalne, wykonane naczynia z drewna i metalu.
                 

                  W naszej ofercie mogą Państwo znaleĽć kufle wykonane z drewna dębowego-woskowane w środku woskiem pszczelim.  Wiaderka świerkowe , talerze na pizze , kwietniki, huśtawki. Z drewna lipowego:  koryta do potraw ,misy , sztućce , serwetniki , cukiernice ,chochle i  inne wyroby... .  Miedziane kociołki służące jako waza na zupę oraz duże kotły idealnie nadające się w plenerze na ogniska do gotowania gulaszu lub zup. Mamy również wyroby kute z metalu : grille , trójnogi do kotłów nad ognisko , popielnice, świeczniki , lampy , drzwiczki do kominków, wieszaki i inne wyroby ...
                 

                 Z naszej oferty mogą skorzystać również osoby prowadzące pensjonaty, hotele czy też zajmujące się agroturystyką . Dla takich właśnie ośrodków proponujemy ogrodowe huśtawki, na których goście mogą się zrelaksować oraz grille, dzięki którym można zrobić pyszną kolację na łonie natury.
 
                    
Jako firma produkcyjna mamy prawdopodobnie najniższe ceny na Podhalu.               
Jako producent mamy możliwość wykonać indywidualne zamówienia wg.    Państwa projektów. Nasza firma z biegiem czasu , aby zaspokoić Państwa oczekiwania , dodaje do swojej oferty coraz więcej wyrobów i usług.
            
                Gwarantujemy – najwyższą jakość i atrakcyjne ceny... !!!
                    Mamy nadzieję, iż nasza oferta Państwa zainteresuje.
                      
 
           Pozdrawiamy Państwa serdecznie i życzymy miłej współpracy  !!!

               

© 2006 - 2017 Drewgall & Elektryk